Červen 2010

Do konce prázdnin....

24. června 2010 v 15:37 | Thilaツ |  Můj blog
Takže lidičky do konce prázdnin 15.září budu aktivní jenom na svém druhém blogu. takže mě  najdete zde...     
 
Zatím papa a užijte si prázdniny.

sonB přihlášky

23. června 2010 v 18:35 | Thilaツ |  Můj blog

Sonb přihlášky


Kontrola affs (přesun)+ tvd část se přesouvá

23. června 2010 v 15:47 | Thilaツ |  Můj blog
www.thila.blog.cz
TVD část (blogu) se přesouvá...
Abych to vysvětlila: Tenhle blog je částečně o tvd a částečně o mejch blbostí, takže převedeno - tvd část (vše o tvd) se přesouvá na firstvampire.blog.cz .
(Můj druhý blog o tvd). Takže tady o tvd už nic nečekejte, dnes asi přidám možná poslední článek, jinak už nic. Kontrola affs...  Mam vás málo a skoro všichni chodíte, takže bych řekla že to skoro až neni nutný. Ale přece jenom:
1. blog/web
2. Elite / top / normál ( jak často budeš chodit - vyber si!)
 3. Přepiš si můj blog, z thila.blog.cz na firstvampire.blog.cz a obíhej jenom na first vampire, sem už nechoď.
Elena & Stephan

21. června 2010 v 20:56 | Thilaツ |  TVD Videos

Malese Jow

21. června 2010 v 20:46 | Thilaツ |  Moje výtvory
www.thila.blog.cz
www.thila.blog.cz
Copy with my icon

Vampire Academi / Malese Jow

21. června 2010 v 20:28 | Thilaツ |  Moje výtvory
www.thila.blog.cz
www.thila.blog.cz
www.thila.blog.czCopy with my icon
Krvavé růže

21. června 2010 v 17:54 | Thilaツ |  Moje povídky
Když jsem se znova nadechla ucítila jsem to, ten nával bolesti. Krev byla všude pokryla všechno kolem mě. Voda v bazénu byla červená, listy které poletovali ve vzduchu se mi zachycovali ve vlasech. Tohle nebyla jedna z těch nočních můr které se mi zdávali, tohle byla skutečnost. Přítomnost. Všude bylo ticho, ticho ve kterém byli jen nepatrně slyšitelné hlasy. Hlasy odcházející smrti. Mrtvé duše. Rozhlédla jsem se. Nebyl tu, odešel. Zvedla jsem se a rozeběhla jsem se do domu, všude byla tma obývák nepatrně osvětloval čistě bílý měsíc který zářil jako nejjasnější hvězda na obloze, jako král oblohy a celého vesmíru. Byl nádherný. Všude kolem mě ležely mrtvoly, bylo mi to jedno, procházela jsem kolem nich byly mrtví, nebylo co zachraňovat. Pomalu jsem se prokličkovalado kuchyně. A opět se rozhlédla, všude krev, hromada krve. Na stole ležel vzkaz, pomalu jsem ho vzala, obálku na které bylo napsáno "Drahá Brenno" poznala jsem Connorovo písmo a okamžitě obálku otevřela. Byl v ní malý papírek s jednou větou "Já na tebe čekám v pekle on v postely". Projela mnou křeč a papírek mi vypadl z ruky. Začala jsem si vzpomínat. Do očí mi vtrhly oči a začala jsem plakat. Vše co jsem milovala, čeho jsem si cenila bylo pryč, uplně vše. Utřela jsem si slzy a vydala jse do ložnice. To co se předemnou odehrávalo-ten jev, nedal se vysvětlit slovy. Alex vysával zbytky krve z mé sestry Jesicy. Když mě uviděl odhodil její tělo a pohlédl na mě. ,,Dělá jse mi z tebe špatně" řekla jsem a pohlédla do mrtvého výrazu mé sestry. Jen se usmál. A byl pryč. Zmizel v tak rychlém okamžiku že jsem si nevšimla kudy odešel. S Jesicou jsme se v lásce moc něměly, ale takový osud si nezasloužila. Rozhodla jsem se že odejdu zadním vchodem. To byla ale chyba. Před dveřmi ležel můj devítiletý bratr Thomas. Roztřásli jsem mi ruce a nohy, spadla jsem na kolena a rozvzlikala se. Držela jeho tělo v náručí a plakala. Usnula jsem. Probudily mě až přicházející kroky. Čekala jsem jen chvíly. Jazykem mi přejel po krku a pak se zakousl. Nevykřikla jsem. Zavíraly jse mi oči ,přicházela smrt.
Zhluboka jsem se nadechla a probudila jse. Ležela jsem v posteli. Po krvy žádné stopy. Ale po Connorovy taky žádné stopy. Pevně jsem si přitáhla peřinu až ke krku a otočila jse. Následoval hlasitý výkřik z mých úst. Vedle mě ležel Alex.
Krvavý sen ještě neskončil...


Candice Accola v Kampani "NOH8"

21. června 2010 v 16:36 | Thilaツ |  TVD news
Candice Accola se stejně jako Miley Cyrus a mnoho dalších celebrit angažuje do kampaně NOH8 (fotografická kampaň která má dát šanci lidem žít normální život  i přesto že jsou to homosexuálové více Zde).
www.thila.blog.cz


Krásná ikonky od ˙·٠•●Mightess●•٠·˙

20. června 2010 v 19:48 | Thilaツ |  Můj blog
Je opravdu moc krásná děkuju.
Ikonku vyrobil: ˙·٠•●Mightess●•٠·˙  z http://mighty-graphic.blog.cz/

Novinky z mého světa

18. června 2010 v 17:13 | Thilaツ |  Můj blog
www.thila.blog.cz
Novinky z mého světa blbej název já vym ale co...
Už jenom 12 dnů, pro někoho ten 12 den bude hezký ale pro mě příšerný, hrozný a nevím co ještě. Ten 12 den bude konec mého krásného období, mého už tak dost hrozného života, ten den se totiž naposledy uvidím se svou nej. kámarádkou Terkou - osobou která svět dělala hezčí a kdykoli jsem něco nevěděla vždy mi odpověděla, pro mě je takových lidí málo.
Škoda že takovejch lidí není víc...


www.thila.blog.cz


Jinak ty světlejší stánky...
Na ANX začnou 25.6.2010 vysílat seriál FALLEN kde hraje Paul Wesley, podle upoutávek by to nemuselo být špatný, vlastně mě to docela zaujalo...
www.thila.blog.cz

Prázdniny...
No k moři ani do ciziny se nechystám, budu jen u babičky (kde neni internet) nebo na Moravě (kde nato neni čas). Pokusim se vám dát že pojedu pryč ale budu mít asi velkou depku takže nevim. Každopádně po prázdninách napíšu kde sem byla a tak.www.thila.blog.cz

Vysvědčení...
Trapný je že mi žádnej učitel neřekne co mi vyjde takže nevim v čom se mam snažit. Z angličtiny doufám že budu mít jedničku ale mam učitelku která je uplně blbá a asi těhotná takže nevim. Jinak ostatní hrůza a děs.
www.thila.blog.cz
Další školní rok...
Jak tak předpokládám v pondělí do 16:00 malování a chtěla bych začít na JAPONŠTINU jelikož jedna učitelka od nás ze školy v japonsku žila 6 let , je to zajímavej jazyk a zajímalo by mě jak je to s tím číslem 4- to japonci nepoužívaj znamená to smrt. Jinak se děsim že budem mít furt tu stejnou učitelku na zeměpis. Je to sice jediná učitelka na škole která má mojí třídu ráda ( třída do které chodím všichni nesnášej důvod, no podle nich jsme hrozný, jedna učitelka se rozbrečela  a utekla do ředitelny, jedna zas řekla "to sem ale kráva" když jí jedna moje spolužačka na to odpověděla nechtějte vědět co se stalo) ale je to učitelka na jejiž hodinu musíte nosit pytlík na zvracení, tenhle školní rok začala s obřízkou a zkončila s mučením ženský tak že do ní daly hada - prostě děs. Při tom posledním sem naštěstí nemusela být ve škole.

www.thila.blog.cz

Dnešek...
Unás na škole probíhaly 4x4. Takže sem se učila jen první  a šestou hodinu. Jinak sem musela hlídat šatny a záchody.
Moje škola skončila na 6.místě .

Zítra nic nepřidám takže zatím...


The Runaways Movie Download!

13. června 2010 v 15:48 | Thilaツ |  MOVIES
www.thila.blog.cz
Trailer:

                download this movie
Others icon: