Kofoláčci

18. května 2010 v 13:00 | Thilaツ |  Návody Ostatní
Na jednu panenku budete potřebovat dvě ne moc dlouhé kancelářské sponky, jehlu, nitě, vteřiňák, klubko s nějakým provázkem, knoflíky/korálky na oči a barevné bavlnky na oblečení. Samozřejmě fantazii se meze nekladou, takže můžete použít ještě spoustu dalších věcí.:)


Nejdřív vezměte dvě sponky a narovnejte je. Poté je ohněte tak, jak vidíte na obrázku 3. To je tělo panenky. Přiložte je k sobě a začněte obmotávat. Nohy a ruce by měly být delší než tělo.
Obmotejte tělo a pak postupně i nohy a ruce. Je dobré si drátek na konci noh a rukou trošku zahnout třeba klěštěmi, aby provaz nesklouzával.
Až budete mít tělo obmotané, provázek ustřihněte a zahněte pod ostatní (nebo přilepte vteřiňákem). Vezměte si barevné bavlnky a obmotejte znovu tělo - tak, jak si ho přejete mít oblečené.
Hlava se vytvoří tak, že vezmete kousek nějakého papíru smotaného do kuličky. Ten zase obmotejte provázkem a když je hotovo, jeho konec přilepte. Vlasy se dají buď navázat na provázek obmotaný na hlavě, nebo přilepit vteřiňákem.
Hlavu přišijte k tělu a to stejné udělejte s knoflíky (oči).
Další zdobení panenky je už jen na vás.;)


zd:crazybow
 


Komentáře

1 Cicibu tvé Afísko :o) Cicibu tvé Afísko :o) | Web | 18. května 2010 v 14:18 | Reagovat

Mám se fajn.., ale jsem nemocná :-(  Jinak Nikki Reed přeju všechno nejlepší xD, ale ona mě stejně neuslyší a ani by mi nerozuměla :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Others icon: