Duben 2010


Upíří deníky - Temné shledání

27. dubna 2010 v 21:02 | Thilaツ |  Books
www.thila.blog.cz
L. J. Smith
vydal Tatran,2010

Elena se snaží varovat přátele, že jim všem hrozí nebezpečí, ale před tragédií, která se má ve Fell´s Church odehrát, je sama zachránit nedokáže. Když se díky zvratu událostí znovu shledá se svou životní láskou, otevírá se před ní druhá šance prožít život, o jakém vždycky snila.

Upíří deníky - Zášť

27. dubna 2010 v 21:00 | Thilaツ |  Books
www.thila.blog.cz
L. J. Smith
vydal Tatran,2010

Elena si pomalu zvyká na důsledky svých rozhodnutí. Její oddanost ke Stefanovi ji přetvořila v to, čeho se vždycky tolik bála, ale po čem současně stále touží. Když se však ve městě objeví lovec upírů rozhodnutý vyčistit město od nemrtvých škůdců, z lovců se stanou kořisti. Stefan, Elena a Damon navíc musí spolupracovat, aby vypátrali zlo, které přivádí Fell´s Church zpět k jeho tajemným kořenům.

Upíří deníky - Souboj

27. dubna 2010 v 20:59 | Thilaツ |  Books
www.thila.blog.cz
L. J. Smith
vydal Tatran,2009

Elena brzy zjistí, že existuje ještě mnohem větší nebezpečí než zamilovat se do upíra a to být předmětem touhy upírů dvou. Zatímco Stefan i nadále bojuje s instinktivní žízní po její krvi, Damon setrvává ve své snaze získat si Elenino srdce. A Elenu přitom čeká ještě mnohem těžší zkouška: aby zachránila jednoho ze svých nesmrtelných ctitelů, sama bude muset riskovat svoji smrtelnost.

Upíří deníky - Probuzení

27. dubna 2010 v 20:52 | Thilaツ |  Books
www.thila.blog.cz
L. J. Smith
vydal Tatran,2009

Elen je nejkrásnější dívkou školy a dvoření všech chlapců přijímá jako královna. Nový kluk, krásný a tajemný Stefan, ji však ignoruje a dokonce se jí vyhýbá. O to víc ho Elen chce získat! To se podaří teprve na školním plese, kdy Elen padne do rukou násilnické partičky a Stefan ji zachrání. Oba se rychle sblíží a Stefan jí prozradí svoje tajemství. Je totiž upír. Díky magickému amuletu může pobývat na denním světle a živí se jen zvířecí krví, ale to na věci nic nemění. Elen se vyhýbal proto, že se velice podobá jeho dávné lásce Katherine, kvůli níž se stal upírem a niž by rád zapomněl. Kvůli ní se totiž smrtelně rozhádal se svým bratrem Damonem, z kterého Katherine také udělala upíra. Ve městě se však udála řada podivných násilností a dokonce došlo i k vraždě. Obyvatelé podezírají tajnůstkářského Stefana, ten se však obává, že na scénu vstoupil jeho zlý bratr.
www.thila.blog.cz

ZRAZENÁ (Škola noci 2)

27. dubna 2010 v 20:50 | Thilaツ |  Books
www.thila.blog.cz
P. C. CASTová, Kristin CASTová
v originále MARKED
vydala Euromedia Group,k.s. 2010

Zoey Redbirdová si pomalu zvyká na upíří Škole noci a svědomitě se připravuje na roli předsedkyně elitní studentské organizace Dcery temnoty. Konečně má pocit, že někam patří, a dokonce má i chlapce. Možná i dva... Městem Tulsa však náhle otřese zmizení středoškolského fotbalisty, a když se jeho mrtvola najde poblíž areálu upíří školy, instinkt Zoey napovídá, že je to teprve začátek něčeho skutečně zlověstného. Jako obvykle se nemýlí. Brzy přibude další hrůzná vražda, podezření padá na upíry a možná není tak docela neopodstatněné… Zoey proniká stále hloub do spleti intrik, ale zjišťuje, že je toho na ni příliš. To ale ještě netuší, že se její nejbližší zanedlouho ocitnou ve smrtelném nebezpečí a někoho z nich prostě zachránit nedokáže. Zrazená přináší pokračování příběhu o napínavém osudu budoucí upíří velekněžky Zoey, který započal v Označené, první části světově úspěšné a populární Školy noci.

OZNAČENÁ (Škola noci 1)

27. dubna 2010 v 20:49 | Thilaツ |  Books
www.thila.blog.cz
P. C. CASTová, Kristin CASTová
v originále MARKED
vydala Euromedia Group,k.s. 2009

Šestnáctiletá Zoey Redbirdová se hádá s rodiči, právě se rozešla s přítelem a poslední, co jí ještě schází, je začít se měnit v upíra. Jenže právě to se stalo a Zoey musí přestoupit na speciální školu pro upíří mláďata. Všechno ale není tak zlé, jak to na první pohled vypadá - upíří dorost přijme novou spolužačku mezi sebe, hodiny nejsou zdaleka tak nudné jako na normální střední a navíc se zdá, že Zoey má schopnosti, o jakých mohou ostatní jen snít. Jediný, s kým si nepadne do oka, jsou členky elitní školní organizace Dcery temnoty a zvlášť její příšerná předsedkyně Afrodita. Za jejich zdánlivě nevinnými rituály se skrývá něco hodně ošklivého a je na Zoey, aby to zarazila - než někdo přijde o život. Označená otevírá úspěšnou řadu příběhů pod titulem Škola noci o výjimečné, a přitom docela obyčejné budoucí upírce Zoey, která je předurčena k velkým věcem, i když o to vlastně moc nestojí…

Vampýrská akademie 3 - Stínem políbená

27. dubna 2010 v 20:47 | Thilaツ |  Books
www.thila.blog.cz
Richelle Mead
vydalo Domino,2010

Vlády se ujímá jaro a Rose Hathawayová by se měla připravovat na maturitní zkoušku. Jenže od nedávného smrtícího souboje se Strigoji se necítí zrovna nejlépe. Trpí nočními můrami, duši jí zaplavuje temný smutek a předznamenává cosi zlověstného.
Rose dobře ví, že jí není dovoleno milovat jiného strážce. Že musí především chránit Lissu, poslední princeznu z rodu Dragomirů. Jenže když přijde na krásného Dimitrije Belikova, některá pravidla se prostě musí porušit!
Rose své nejlepší kamarádce Lisse lže o svém vztahu k Dimitrijovi, ale jejich přátelství se nyní ocitá v ještě větším ohrožení než kdy předtím. Nesmrtelní vampýři se chtějí pomstít za to, co jim Rose nedávno provedla. Ve strašlivé bitvě, která předčí i nejhorší noční můru, se Rose bude muset rozhodnout mezi dvěma lidmi, na nichž jí záleží nejvíc. Bude ale její volba znamenat, že přežije jen jeden z nich? A pokud ano, bude to Lissa, nebo milovaný Dimitrij?

Vampýrská akademie 2 - Mrazivý polibek

27. dubna 2010 v 20:46 | Thilaツ |  Books
www.thila.blog.cz
Richelle Mead
vydalo Domino,2010

Rose Hathawayová se topí v problémech. Její úžasný učitel Dimitrij jako by ji přehlížel, Mason ji naopak zavaluje milostnými návrhy, které ona nechce přijmout, a navíc na akademii zaútočili smrtonosní Strigojové! Škola je plná strážců, přijíždí dokonce i Rosina matka Janine. Nic z toho však nestačí, a tak se studenti i profesoři vydávají na vánoční prázdniny do Idaha, kde snad budou v bezpečí. V luxusním horském středisku mají všechno, na co si vzpomenou. Chybí jen to nejdůležitější - jistota, že je Strigojové nenajdou a nezničí. Tři studenti se proto vydávají zpět do akademie, aby se Strigoji svedli konečný a vítězný souboj. Když se to dozví Rose, vyrazí za nimi, aby jim pomohla. Nemá ale nejmenší tušení, že se ocitla v takovém nebezpečí, jaké si do té doby ani neuměla představit. A jediným jejím ochráncem je Christian...

Vampýrská akademie

27. dubna 2010 v 20:44 | Thilaツ |  Books
www.thila.blog.cz
Richelle Mead
vydalo Domino,2009

Morojská princezna Lissa a její nejlepší kamarádka Rose uprchly ve smrtelném strachu z vampýrské akademie, ale po dvou letech byly vypátrány tajemnými strážci a odvlečeny zpět. Znovu se tak ocitají v obrovském nebezpečí, protože na akademii se mohou pohybovat nebezpeční Strigojové.Ti chtějí Lissu zničit, protože jako jediná dcera urozeného morojského rodu je překážkou jejich plánu na ovládnutí světa vampýrů. Naštěstí je tady ale dhampýrka Rose, v jejichž žilách se smísila krev vampýrů a lidí, takže dokáže zlým Strigojům lépe čelit. V tajemném a ponurém světě akademie ale nebude snadné odolat všem nástrahám a zradám: Lissa bude muset opatrněji využívat svých nadpřirozených schopností, aby nepadla do strigojské pasti, a Rose se musí vzdát velké lásky, aby mohla kamarádku ochránit a za žádných okolností ji nezklamat. Jediné, nač se totiž mohou obě spolehnout, je jejich vzájemné pouto, jejich přátelství…

Episode 06 (Lost Girls) - Stills

27. dubna 2010 v 19:43 | Thilaツ |  TVD Stills
Klikněte na celý článek a zobrazí se vám všechny stills z šestého dílu
www.thila.blog.cz

Episode 05 (You're Undead to Me) - Stills

27. dubna 2010 v 19:40 | Thilaツ |  TVD Stills
Klikněte na celý článek a zobrazí se vám všechny stills z pátého dílu
www.thila.blog.cz

Episode 04 (Family Ties) - Stills

27. dubna 2010 v 19:39 | Thilaツ |  TVD Stills
Klikněte na celý článek a zobrazí se vám všechny stills ze čtvrtého dílu
www.thila.blog.cz

Episode 03 (Friday Night Bites) - Stills

27. dubna 2010 v 19:37 | Thilaツ |  TVD Stills
Klikněte na celý článek a zobrazí se vám všechny stills z třetího dílu
www.thila.blog.cz

Episode 02 (Night of the Comet) - Stills

27. dubna 2010 v 19:35 | Thilaツ |  TVD Stills
Klikněte na celý článek a zobrazí se vám všechny stills z druhého dílu
www.thila.blog.cz

Episode 01 (Pilot) - Stills

27. dubna 2010 v 19:32 | Thilaツ |  TVD Stills
Klikněte na celý článek a zobrazí se vám všechny stills z prvního dílu
www.thila.blog.cz

Wallpers Eclipse...

27. dubna 2010 v 17:02 | Thilaツ
www.thila.blog.cz


Victorie and Riley

27. dubna 2010 v 16:39 | Thilaツ
www.thila.blog.cz
www.thila.blog.cz

Others icon: